Strona główna » Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii – informacje

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii – informacje

Dziedzina praktyki medycznej zajmująca się łagodzeniem bólu i cierpienia pacjenta w trakcie i po operacji.

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii jest odpowiedzialny za wszystkie większe zabiegi chirurgiczne w szpitalu. Głównym celem oddziału jest zapewnienie pacjentom uśmierzenia bólu, zwiotczenia mięśni i znieczulenia ogólnego. Nasi anestezjolodzy to wysoko wykwalifikowani specjaliści z doświadczeniem we wszystkich aspektach znieczulenia. Ściśle współpracują z chirurgami i specjalnościami takimi jak pediatria, położnictwo i ginekologia, ortopedia, okulistyka i otolaryngologia.

W razie potrzeby zespół zapewnia również wsparcie lekarzom na oddziałach ratunkowych.

Jeśli Ty lub ktoś kogo znasz wymaga jakiegokolwiek rodzaju operacji lub zabiegu, zalecamy skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dalszych informacji na temat naszej oferty.